Павло Фукс повідомив останні новини про стан здоров’я Геннадія Кернеса

Павло Фукс повідомив останні новини про стан здоров’я Геннадія Кернеса
24.10.2020 21:52
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс повідомив, що у нього відбулася розмова з Геннадієм Кернесом. Мер Харкова почуває себе добре, лікарі дозволили йому розмовляти по 30 хвилин на день, він вже планує скоро повернутися до роботи.

Об этом сообщает THE Лядов

Лікарі дозволили Геннадію Кернесу розмовляти по 30 хвилин в день. Про це відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс написав в Telegram в п’ятницю, 23 жовтня.

"Розмовляв з Геннадієм Кернесом. Вперше лікарі дозволили йому розмовляти по 30 хвилин на день.Обговорили останні новини та події. Почувається добре. Вдячний всім харків’янам за підтримку. Планує скоро повернутися до роботи. Окремо просив передати жителям Харківської області, що займеться сферою охорони здоров’я і розбереться з Кучером, який поставив під загрозу життя і здоров’я людей", — написав Павло Фукс.

Раніше Павло Фукс розповів про дивовижне відкриття, зроблене вченими в атмосфері Венери. Також ASPI news повідомляло, що Павло Фукс розповів про японський стартап, що винайшов "розумну" маску, яка вміє перекладати висловлювання на вісім мов.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/pavlo-fuks-povidomiv-ostanni-novini-pro-stan-zdorovya-gennadiya-kernesa”

Оставить комментарий