Трамп звинуватив Байдена в отриманні грошей від України – як пройшли фінальні дебати в США

24.10.2020 21:24
shadow

Чинний президент США Дональд Трамп провів фінальні дебати з кандидатом на пост президента США від демократів Джо Байденом.

Об этом сообщает Устинов троллит

Оскільки ці дебати вирішальні, Трамп “пішов з козирів”, звинувативши Байдена в тому, що той отримав від Росії $ 3,5 млн:

Loading...

“Джо отримав $ 3,5 млн доларів від Росії, був у дружніх стосунках з мером Москви, він повинен пояснити це. Я жодних грошей від Росії не отримував. Я не отримував грошей від Китаю, а ти отримував. Від України не отримував, а ти отримував. Від Росії теж немає. У тебе ж 3,5 млн доларів. Джо, син тобі дав! І був лист, “ми повинні дати 10% великому хлопцю”. Ти – “великий хлопець!”.

У відповідь на це Байден підкреслив, що не брав грошей і, на відміну від Трампа, оприлюднив податкові декларації:

Популярні новини зараз
 • Вірменія закликала до бойкоту українських товарів – фото
 • Авікатастрофа Ан-26: названо фінальну причину трагедії
 • Доктор Комаровський назвав простий спосіб діагностики COVID-19
 • “Я не брав ані цента у жодного закордонного джерела. Я опублікував свої податкові декларації за усі 22 роки. Ви жодної”.

  Нагадаємо, в кінці вересня кандидати в президенти США Дональд Трамп (республіканці) і Джо Байден (демократи) провели перші дебати в Клівленді, штат Огайо – кандидати постійно перебивали один одного, принижували і використовували непарламентські вирази.

  6 жовтня президент США Дональд Трамп вийшов з Національного військово-медичного центру імені Уолтера Ріда, де проходив лікування від COVID-19.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/23/tramp-zvinuvativ-bajdena-v-otrimanni-groshej-vid-ukrayini-yak-projshli-finalni-debati-v-ssha/”

  Оставить комментарий