Від Путіна вимагають відправити лікарів не в Італії, а в регіони Росії

Від Путіна вимагають відправити лікарів не в Італії, а в регіони Росії
26.03.2020 02:36
shadow
От Путина требуют отправить врачей не в Италию, а в регионы России

Від президента РФ Володимира Путіна і уряду РФ вимагають відправити лікарів не в Італії, а в російські регіони. Петицію, яка зібрала вже майже 900 підписів громадян, розміщена на сайті change.org.

Об этом сообщает Руспрес

Автор клопотання зазначає, що в РФ немає реального охоплення населення тестуванням на коронавірус. В країні існують населені пункти, розташовані в кількох сотнях кілометрів від найближчої лікарні. «В якому-небудь Забайклье, в Бурятії, в Якутії — одна районна лікарня в радіусі 500-600 км. Навіть в Ленінградській області, де в сезон проживають більше мільйона дачників, до найближчої палати інтенсивної терапії потрібно їхати часом більше 100 км», — вказує автор.

У петиції підкреслюється, що Італія понесла серйозні втрати від коронавіруса, однак допомагати їй повинні країни, здатні виділити допомогу без фатального для себе збитку, а Росія цього зробити не може, оскільки сама не підготовлена до епідемії, вважає автор.

Також в петиції зазначається, що населення РФ в масі не носить на вулиці медичні маски, а бізнес і самозайняті громадяни не йдуть на карантин, тому що у них немає накопичень, щоб дозволити собі не працювати. За даними автора петиції, «багато вчених… прогнозують, що Росія зіткнеться з ситуацією, в яку потрапила Італія, вже через 8-11 днів». «Не можна забирати у жебраків та хворих, щоб заради зовнішньополітичних очок передати блага Італії», — пише автор.

У петиції зазначається, що рішення про допомогу італійцям було прийнято Путіним, щоб «здобути позитивну зовнішньополітичну репутацію», але «за своє особисте задоволення Путін буде розплачуватися здоров’ям жителів РФ».

Автор вимагає, щоб Путін, уряд, Міноборони зосередили всі зусилля на підготовці російських медустанов до зростання числа заражених коронавірусом, а військові лікарі були спрямовані не в Італії, а в регіони РФ «з найменшим лікарняними охопленням».Джерело статті: “http://povin.com.ua/287277-25-03.html”

Оставить комментарий