У Британії подвоїлася смертність від коронавірусу

15.03.2020 19:07
shadow

Великобритания підтвердила ще 10 смертей від коронавірусу, таким чином всього в країні померла вже 21 людина, в той час як число інфікованих досягло 1140, повідомляє BBC.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Головний медичний радник уряду Великобританії розповів про смерть 10 пацієнтів, заражених коронавірусом. За його словами, всі померлі були у групі ризику — люди похилого віку (восьмеро були старше 80 років) зі слабким здоров’ям. Також представник уряду назвав нові цифри поширення епідемії і розповів про заходи влади — більшість нових випадків захворювання COVID-19 фіксують в Англії, 121 чоловік поступив до лікарень Шотландії, 60 заражень підтверджено в Уельсі і 34 в Північній Ірландії. Ще 37 746 осіб пройшли обстеження.

Уряд Великобританії допускає, що на території королівства може бути до 10 тисяч носіїв інфекції.

В даний час британська влада має намір збільшити кількість місць у лікарняних палатах та наростити випуск необхідного медичного обладнання, тестів і засобів фільтрації.

Незважаючи на те, що більшість випадків коронавіруса у світі пов’язане з людьми похилого віку, у Британії хворобу виявили навіть у новонародженого. Також у Британії виявили "супер-рознощика", який заразив 11 співвітчизників у трьох країнах світу.

Про те, наскільки ефективно влади різних країн, в тому числі і України, вирішують завдання боротьби з коронавірусом, читайте в статті Віктора Рибчука "Чхав вірус на рейтинги".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-britaniyi-podvoyilasya-smertnist-vid-koronavirusu-341571_.html”

Оставить комментарий