США ввели санкції проти трьох оборонних підприємств РФ

14.02.2020 09:12
shadow

Michel_van_der_Vegt / pixabay

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Санкції пов’язані з порушенням режиму нерозповсюдження зброї масового ураження

Michel_van_der_Vegt / pixabay


Державний департамент США включив до списку санкцій три компанії з Росії, які порушили американське законодавство про нерозповсюдження зброї масового ураження.

Про це повідомляє пресслужба Держдепу США.

У списку санкцій опинилися Кумертауське авіаційне виробниче підприємство (випускає вертольоти для ВМФ), Конструкторське бюро приладобудування ім. А.Г.Шипунова (входить до держкорпорації Ростех, займається розробкою зенітно-ракетних комплексів Панцир-С) і Військово-промислова корпорація Науково-виробниче об’єднання машинобудування (входить до корпорації Тактичне ракетне озброєння, займається розробкою і виробництвом бойових комплексів з крилатими ракетами, космічних комплексів).

Усього в опублікованому Держдепом списку 13 компаній з Китаю, Росії, Іраку і Туреччини.

Санкції забороняють американським відомствам вести переговори з цими організаціями, купувати у них і продавати їм товари і технології.

Держдеп у своєму рішенні вказує, що ці організації причетні до порушення санкцій проти Ірану, Північної Кореї і Сирії в частині поставок зброї масового ураження або елементів такої зброї.

НВО Машинобудування і КБП ім. Шипунова раніше вже були включені до санкційного списку США проти Росії, введені через анексію Криму і через кібератаки проти Сполучених Штатів.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/sankciji-proti-rosiji-ssha-vklyuchili-do-spisku-tri-rosiyskih-oboronnih-pidpriyemstva-ostanni-novini-50070146.html”

Оставить комментарий