Заступниця голови Нацради з телебачення і радіомовлення: Канали "112 Україна", NewsOne і ZIK придбані підставною особою. Зв’язку з Медведчуком ми довести не можемо

11.07.2019 19:52
shadow
Канали "112 Україна", NewsOne і ZIK належать нардепу Козаку

Зв’язок каналів "112 Україна", NewsOne і ZIK, що належать нардепу від Опозиційного блоку Тарасу Козаку, із головою політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком довести поки неможливо. Про це заявила заступниця голови Нацради Уляна Фещук у Верховній Раді 11 липня, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Ми живемо у правовій державі, тому керуємося виключно нормами закону. Як ви самі сказали, ці канали куплені насправді підставною особою. Тобто зв′язку з Медведчуком ми довести не можемо. Ми вже з Антимонопольним комітетом України розпочали спільні дії й обмінюємося документами, щоб установити зв’язок між кінцевими бенефіціарними власниками каналів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Ці дії розпочато після того, як стало відомо, що пан Козак придбав ZIK", – сказала Фещук.

Вона виступила за посилення повноважень Нацради для реагування на порушення в ефірі українських каналів.

"На сьогоднішній день із каналом "112 Україна" в нас є 33 судові справи з приводу порушення ними чинного законодавства, до каналу NewsOne застосовано 18 штрафних санкцій, які зараз так само оскаржуються в суді. Ми не маємо ефективного механізму впливу, тобто ми можемо тільки звертатися в суд. А ви знаєте, скільки тривають судові засідання", – додала Фещук.

Власником телеканалів NewsOne, "112 Україна" і ZIK є Козак. За даними програми "Наші гроші", депутат входить у найближче оточення Медведчука, який є кумом президента Росії Володимира Путіна.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zastupnik-golovi-natsradi-z-telebachennja-i-radiomovlennja-kanali-112-ukrajina-newsone-i-zik-kupleni-pidstavnoju-osoboju-zv-jazku-z-medvedchukom-mi-dovesti-ne-mozhemo-1108403.html”

Оставить комментарий